Trzy z czterech serwisów Grupy Internetowej DGP Infor odnotowały w maju tego roku rekordowe liczby aktywnych miesięcznych użytkowników (RU). Dotyczy to serwisów infor.pl (+212% r/r), gazetaprawna.pl (+39% r/r) oraz dziennik.pl (+15% r/r). 

Wyraźne wzrosty w porównaniu do poprzedniego roku zarejestrowano także w liczbie odsłon (PV) dla tych serwisów – infor.pl wzrosło o 134% r/r, gazetaprawna.pl o 30% r/r, a dziennik.pl o 8% r/r.

Cała Grupa Internetowa DGP Infor może pochwalić się wzrostami w RU (+19% r/r) i PV (+48% r/r), osiągając odpowiednio 11,3 mln RU i 72,8 mln PV. Natomiast wynik 10,4 mln RU oraz 47,4 mln PV pozwolił awansować jej na 3. miejsce w kategorii BFP (biznes, finanse, prawo). 

Poprawił się także wskaźnik ATS, określający średni czas, jaki przeciętny użytkownik spędza na przeglądaniu strony. Ogólnie dla całej Grupy wynosi on +27% r/r. W serwisie dziennik.pl wzrost wyniósł +13%, w infor.pl +12%, a w forsal.pl +9%. Grupa niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w gronie wydawnictw branżowych pod względem liczby RU i plasuje się na 18. miejscu wśród grup mediowych.