Nasze marki

Każdego dnia pomagamy w pracy specjalistom

W naszym portfolio znajdują się m.in. „Dziennik Gazeta Prawna”, serwisy internetowe Grupy DGP INFOR, czasopisma specjalistyczne, kompleksowa baza wiedzy INFORLEX czy platforma z wideoszkoleniami i webinariami INFORAKADEMIA.

 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą produktową.
DZIENNIK GAZETA PRAWNA

„Dziennik Gazeta Prawna” to największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o wydarzeniach w gospodarce krajowej i zagranicznej, zmianach w prawie, podatkach i finansach, a także aktualnościach dotyczących polityki, gospodarki i ekonomii. Dziennik działa zgodnie z zasadą „Patrzymy obiektywnie, piszemy odpowiedzialnie”.

DGP jest liderem czytelnictwa wśród dzienników ekonomicznych – każdego dnia po DGP sięga 170 tys. czytelników (PBC, fala luty 2021-styczeń 2022). DGP jest również liderem sprzedaży wydań cyfrowych wśród dzienników ogólnopolskich w 2021 r. (15 690 egz., PBC, grudzień 2021).

INFORLEX

INFORLEX to kompleksowa baza wiedzy adresowana do księgowych, kadrowych i biur rachunkowych. Obejmuje 2 linie produktowe – dla rynku firm i biur rachunkowych oraz dla administracji i sektora finansów publicznych.

Baza INFORLEX obejmuje wszystkie wydania cyfrowe czasopism, „Dziennik Gazetę Prawną”, dodatki książkowe, bogaty zbiór porad i artykułów, ujednolicone akty prawne, praktyczne komentarze, orzeczenia i interpretacje, dostęp do INFORAKADEMII, webinaria, a także e-poradnię i teleporadnię.

CZASOPISMA SPECJALISTYCZNE

INFOR to uznany wydawca specjalistycznych czasopism branżowych, które są adresowane zarówno do firm, jak i sektora finansów publicznych.

Do publikacji dla księgowych z firm należą: „Monitor Księgowego”, „Biuletyn VAT”, „Biuletyn Głównego Księgowego” oraz „Poradnik Gazety Prawnej”.

Do publikacji dla księgowych z sektora finansów publicznych należą: „Rachunkowość Budżetowa”, „Poradnik Rachunkowości Budżetowej” oraz „Gazeta Samorządu i Administracji”.

Do publikacji dla kadrowych należą: „Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń”, „Personel i Zarządzanie” oraz „Serwis Prawno-Pracowniczy”

INFORAKADEMIA

Platforma INFORAKADEMIA to największa baza certyfikowanych wideoszkoleń dla księgowych, kadrowych i biur rachunkowych. Platforma na bieżąco jest wzbogacana retransmisjami webinariów INFORAKADEMII, które są następnie przekształcane w wideoszkolenia.

INFORAKADEMIA umożliwia zdobycie imiennego certyfikatu po odbyciu wideoszkolenia i wykonaniu testy wiedzy.

W swoim portfolio INFOR ma również szkolenia stacjonarne, wśród których znajdują się szkolenia stacjonarne otwarte, szkolenia stacjonarne zamknięte oraz konferencje.

GRUPA DGP INFOR

Grupę DGP INFOR tworzą serwisy internetowe Infor.pl, Gazetaprawna.pl, Forsal.pl i Dziennik.pl.

Portale te zajmują 3. miejsce w kategorii Biznes, Finanse, Prawo (8,8 mln RU, na podstawie badania Mediapanel za marzec 2022). Grupa DGP Infor w marcu 2022 znalazła się w gronie TOP20 największych wydawców internetowych w Polsce.

Infor.pl to specjalistyczny portal skierowany do księgowych, kadrowych, przedsiębiorców i urzędników

Gazetaprawna.pl to serwis o profilu prawno-gospodarczym

Dziennik.pl jest serwisem informacyjnym, prezentującym najnowsze wiadomości

Forsal.pl to specjalistyczny serwis ekonomiczno-gospodarczy

PUBLIKACJE KSIĄŻKOWE

INFOR jest wydawcą profesjonalnych publikacji książkowych. W ofercie znajdują się książki oraz e-booki adresowane do księgowych, kadrowych i prawników z firm oraz jednostek sektora finansów publicznych.

Do najważniejszych serii należą m.in.: praktyczne komentarze (np. „VAT. Komentarz”, „PIT. Komentarz”, „CIT. Komentarz”), komplet PODATKI (tzw. żółta seria, w tym m.in. „PKPiR”, „PIT-y i ulgi podatkowe”, „PIT, CIT, Ryczałt”, „VAT ”), a także poradniki z zakresu prawa pracy (tzw. zielona seria, w tym m.in.:  „Kodeks pracy ”, „Dokumentacja kadrowa”, „Wynagrodzenia ”, „ZFŚS”,) oraz sektora finansów publicznych (np. „Klasyfikacja budżetowa ”, „Sprawozdawczość budżetowa w praktyce”, „Pomoc społeczna”. Komentarz”).