O nas

INFORmowanie to nasza specjalność

INFOR to największy polski dostawca profesjonalnych informacji z zakresu prawa, finansów, gospodarki, a także aktualnych wydarzeń. Firma działa na rynku 36 lat. Założycielem i właścicielem firmy jest Ryszard Pieńkowski. W skład Grupy INFOR wchodzi spółka INFOR PL S.A. oraz spółka o profilu technologicznym INFOR IT Sp. z o.o.

Ryszard Pieńkowski

Prezes Zarządu, Właściciel

Ryszard Pieńkowski jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, a także studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Założyciel spółki INFOR PL oraz twórca Dziennika Gazety Prawnej.

Do najbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. „Dziennik Gazeta Prawna”, tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl i forsal.pl, kompleksowa baza wiedzy INFORLEX, platforma z wideoszkoleniami i webinariami INFORAKADEMIA, a także specjalistyczne czasopisma, np. „Monitor Księgowego”, „Rachunkowość Budżetowa”, „Personel i Zarządzanie”. INFOR oferuje również usługi doradztwa ekspertów w ramach e-poradni oraz teleporadni.

INFOR działa w zgodzie z kluczowymi wartościami – rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością za przekazywane informacje. Misją firmy jest przekazywanie informacji najszybciej, jak to możliwe, zrozumiałym językiem i w możliwie najkrótszej formie.