Dominika Sikora-Malicka i Łukasz Bielak od maja obejmują stanowiska redaktorów naczelnych serwisów internetowych wchodzących w skład Grupy DGP INFOR. Oboje od wielu lat są związani z witrynami grupy, ostatnio jako zastępcy redaktora naczelnego portali internetowych. Sikora-Malicka kieruje serwisami Gazetaprawna.pl i Forsal.pl, natomiast Bielak portalami Infor.pl i Dziennik.pl.
 

Nowi redaktorzy naczelni serwisów INFOR będą odpowiadać za realizację aktualnej strategii rozwoju Grupy internetowej DGP INFOR oraz optymalną koordynację działań na portalach największego polskiego dostawcy profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Dziennikarze przejmują obowiązki Krzysztofa Fijałka, który w kwietniu 2024 r. zakończył pracę  dla DGP INFOR.
 

Dominika Sikora-Malicka z INFOR jest związana od 21 lat. Dziennikarka, specjalizująca się w tematyce ochrony zdrowia, do tej pory pełniła między innymi funkcję zastępcy redaktora naczelnego „Dziennika Gazety Prawnej” oraz serwisów internetowych Gazetaprawna.pl i Forsal.pl. W dorobku zawodowym Sikory-Malickiej znajdują się także dwa wyróżnienia w kategorii Media w konkursie „Menadżer Zdrowia” oraz nagroda „Konfederatki” w kategorii Media przyznana przez Pracodawców RP.
 

Łukasz Bielak specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa. Dziennikarz z INFOR jest związany od blisko 15 lat. W tym czasie zdobywał doświadczenie w redakcjach IPP24 i INFORLEX. W ostatnich miesiącach zajmował się przygotowaniem i realizacją nowej strategii w serwisach Infor.pl i Dziennik.pl jako zastępca redaktora naczelnego, a wcześniej kierownik portalu Infor.pl.
 

Grupa DGP INFOR od wielu miesięcy jest w pierwszej dwudziestce grup internetowych.