INFOR PL S.A.
Strona główna > Biuro Prasowe > Komunikaty prasowe > REKORDOWE WYNIKI SERWISÓW GRUPY DGP INFOR

REKORDOWE WYNIKI SERWISÓW GRUPY DGP INFOR

03.02.2022 15:52

W styczniu 2022 r. serwisy Grupy DGP Infor pobiły swoje dotychczasowe rekordy w liczbie realnych użytkowników i odsłon  – wynika z najnowszego badania Mediapanel. Liczba realnych użytkowników serwisów DGP Infor przekroczyła 11,82 mln, co dało awans z 23 na 16 miejsce wśród największych wydawców internetowych w Polsce.
W kategorii BFP (Biznes, Finanse, Prawo) Grupa DGP Infor znajduje się w  czołówce zestawienia. Osiągając wynik 11,24 mln RU wyprzedziliśmy Grupę WP (10,9 mln), a do Grupy RASP zabrało nam jedynie 66 tys. RU.

Rekordowe wyniki odnotowały nasze serwisy:
•    Infor.pl – 7,7 mln RU (dynamika roczna +64%)  dotychczasowy rekord!
•    Gazetaprawna.pl – 6,5 mln RU (dynamika +163%) dotychczasowy rekord!
•    Forsal.pl – 3,3 mln RU (dynamika +119%) dotychczasowy rekord!
•    Dziennik.pl – 3,9 mln RU (dynamika +17%)
W styczniu br. wzrosło zainteresowanie informacjami prawno-podatkowymi ze względu na wprowadzenie w Polsce nowego systemu podatkowego Polski Ład. Internauci bardzo często wybierali i odwiedzali serwisy Grupy DGP Infor, uznając je za rzetelne, praktyczne i przydatne. Wysoki poziom merytoryczny prezentowanych treści zapewniają nasi dziennikarze i redaktorzy, którzy na bieżąco analizują zmieniające się przepisy, wspierają się wyjaśnieniami i interpretacjami ministerstw, urzędów, kancelarii prawnych i ekspertów.