INFOR PL S.A.
Strona główna > O firmie

O firmie

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od 33 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży.

Pomysłodawcą, założycielem i właścicielem INFOR PL S.A. jest Ryszard Pieńkowski.

Od wielu lat odbiorcami produktów INFOR-u są właściciele firm, menedżerowie, prawnicy, a także księgowi, kadrowi i urzędnicy.

W skład Grupy INFOR wchodzi spółka INFOR PL S.A. oraz spółka o profilu technologicznym INFOR IT Sp. z o.o.

Do najbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. "Dziennik Gazeta Prawna” oraz tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl oraz forsal.pl.

Oprócz tego od wielu lat budowany jest portfel profesjonalnych produktów papierowo-internetowych (m.in. „Monitor księgowego”, „Rachunkowość Budżetowa”, ”Personel i Zarządzanie”, „Gazeta Samorządu i Administracji”) oraz kompleksowa bazy wiedzy INFORLEX.PL. INFORLEX to codziennie aktualizowany zbiór porad i artykułów, ujednoliconych aktów prawnych, praktycznych komentarzy, orzeczeń i interpretacji, dostęp do INFORAKADEMII, pełnego wydania "Dziennika Gazety Prawnej" oraz profesjonalnego doradztwa ekspertów w ramach E-poradni, Teleporadni i organizowanych webinariów. W ofercie INFORLEX znajdują się produkty adresowane do rynku firm, biur rachunkowych oraz sektora finansów publicznych.

INFOR koncentruje się na dostarczaniu informacji profesjonalnej przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, angażuje się w projekty, których głównym kanałem sprzedaży jest globalna sieć.