INFOR PL S.A.
Strona główna > Kariera > Infor Biznes Sp z o.o. > SPECJALISTA DS. PROMOCJI I SPRZEDAŻY PUBLIKACJI KSIĄŻKOWYCH

Infor Biznes Sp z o.o.

SPECJALISTA DS. PROMOCJI I SPRZEDAŻY PUBLIKACJI KSIĄŻKOWYCH

nr ref.: Nr ref.: IB.KS.01.16

rodzaj pracy: stała

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie zarządzanie grupą produktów – książek w celu realizacji budżetów sprzedażowych.

Zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych publikacji książkowych
  • Tworzenie strategii marketingowej, planowanie i realizacja sprzedaży publikacji książkowych
  • Tworzenie i zarządzanie budżetem promocyjnym
  • Identyfikacja segmentów rynku oraz sposobów dotarcia – badania rynku
  • Analiza potencjalnych i obecnych klientów
  • Analiza działań i produktów konkurencji oraz Internetu pod kątem możliwości marketingowych
  • Planowanie oraz analiza prowadzonych działań promocyjnych
  • Współpraca z partnerami świadczącymi usługi na rzecz firmy (agencje, firmy telemarketingowe , firmy świadczące usługi w zewnętrznym Internecie)

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Doskonałą komunikacyjnie lokalizację miejsca pracy z darmowym parkingiem

 Wymagania

  • Doświadczenie minimum 1 rok w marketingu i promocji książek – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość współpracy z kolportażem
  • Znajomość zagadnień marketingu internetowego
  • Kreatywność, przedsiębiorczość oraz samodzielność w myśleniu
  • Silne nastawienie na realizację celów i dynamizm w działaniu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv z podanym w tytule numerem referencyjnym na adres:

rekrutacja@infor.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez Grupę INFOR PL.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.