INFOR PL S.A.
Strona główna > O firmie

O firmie

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od 30 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży.

Pomysłodawcą, założycielem firmy i Prezesem Zarządu INFOR PL S.A. jest Ryszard Pieńkowski. Od wielu lat odbiorcami produktów INFOR-u są właściciele firm, menedżerowie, prawnicy, a także księgowi, kadrowi i urzędnicy.

W skład Grupy IFOR PL wchodzi spółka INFOR PL S.A. oraz spółki-córki: INFOR Biznes Sp. z o.o - wydawca "Dziennika Gazeta Prawna" oraz spółka o profilu informatycznym INFOR IT Sp. z o.o.

Do najbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. "Dziennik Gazeta Prawna” oraz tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl oraz forsal.pl.

Oprócz tego od wielu lat budowany portfel profesjonalnych produktów papierowo-internetowych (m.in. „Monitor księgowego”, „Rachunkowość Budżetowa”, ”Personel i Zarządzanie”, „Gazeta Samorządu i Administracji”), serwis księgowych infor.pl, platformy internetowe IFK, IRB, aplikacja INFORORGANIZER, a także bogata grupa produktów INFORLEX.PL.

INFOR to INTERNET i NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

INFOR PL koncentruje się na dostarczaniu informacji profesjonalnej przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Zgodnie z misją „INFOR to Internet i nowoczesne technologie” angażuje się w projekty, których głównym kanałem sprzedaży jest globalna sieć.